GFC NIEUWS- De 32-jarige betonfabrieksarbeider Guillermo Adraai overleed woensdagmiddag op zijn werkplaats te Welgedacht-C nadat hij terechtkwam in een betonmixer.
Uit het onderzoek is naar voren gekomen dat de overledene een betonmixer wilde schoonmaken die nog draaiende was.
Hij sloeg de waarschuwing van een collega arbeider in de wind om het apparaat eerst uit te schakelen voordat hij met zijn schoonmaakwerkzaamheden begon.
Op een bepaald moment boog Guillermo iets naar voren en daarbij is vermoedelijk een T-shirt, die hij om zijn hoofd gebonden had of een deel van zijn rastahaardracht verstrikt geraakt in een van de draaiende delen van de betonmixer, meldt het KPS.
Guillermo werd daardoor in de nog draaiende betonmixer getrokken.
Collega’s schoten hem te hulp door het apparaat uit te schakelen en hem daaruit te halen.
Guillermo was helaas al bezweken aan de opgelopen verwondingen. Zijn ontzielde lichaam is voor obductie in beslag genomen door de politie.