Serena Williams uit de kleren voor borstkanker

Shoeket logo

Bron: De Ware Tijd

30 September 2018 09:41

Voor mij lezen

LOS ANGELES - De populaire Amerikaanse tennisspeelster Serena Williams is uit de kleren gegaan om meer aandacht te vragen voor borstkankeronderzoek. In een video die ze op Instagram plaatste, is te zien hoe de tennister naakt een versie van het lied "I touch myself" van The Divinyls ten gehore brengt.

In de tekst naast de video roept Williams vrouwen op zichzelf regelmatig te controleren op borstkanker. "Ja, die haalde me uit mijn comfortzone", schrijft de tennister op haar Instagram. "Maar ik wilde het doen omdat het een onderwerp is dat alle vrouwen ter wereld aangaat, ongeacht huidskleur."

Volgens Williams is een vroege signalering van de ziekte onontbeerlijk en redt het levens. "Ik hoop dat deze video helpt vrouwen hieraan te herinneren."De video is onderdeel van het "I Touch Myself"-project, dat is opgezet ter ere van Chrissy Amphlett, zangeres van The Divinyls. Zij overleed in 2013 op 53-jarige leeftijd aan borstkanker.

"Ze gaf ons dit nummer dat vrouwen er aan moet herinneren hun gezondheid op nummer één te zetten", schrijft Williams. Het project loopt al meerdere jaren. Aan een eerdere video uit 2014 werkte ook onder meer de actrice Olivia Newton John mee. NU.nl 

Bekijkt origineel bericht ⇒

Meer actueel